Bagażnik bazowy NOWOŚĆ
01.11.2017 | godz. 11.02

Taurus CarryUp Aero – nowe belki bazowe wysokiej jakości

Aluminiowe belki bazowe Taurus CarryUp Aero to jedna z tegorocznych nowości w segmencie bagażników bazowych. Wyróżniają się wysoką jakością i stosunkowo niską ceną. Co istotne, belki Taurus CarryUp Aero charakteryzują się też bardzo dobrymi właściwościami aerodynamicznymi i należą do najcichszych na rynku.

Belki_bazowe_Taurus_CarryUp_Aero.jpg

Belki Taurus CarryUp Aero wykonane są z wysokiej jakości aluminium i nie generują uciążliwego szumu w trakcie jazdy. Bardzo dobre właściwości aerodynamiczne to efekt odpowiedniego wyprofilowania i kształtu nawiązującego do skrzydeł samolotu. Jednocześnie waga belek jest niewielka, a ich łączna ładowność to maksymalnie 75 kg (jeśli takie obciążenie dopuszcza producent pojazdu). Użytkownicy mogą też liczyć na system prostego montażu.

Nowe belki są kompatybilne ze stopami Taurus CarryUp, a cały kompletny bagażnik bazowy tworzą stopy (4 sztuki), belki (2 sztuki), zestaw dopasowujący do konkretnego modelu samochodu (tzw. kit) oraz opcjonalnie także zamki. Kompletny system pasuje do wszystkich systemów mocowań. Belki Taurus CarryUp Aero kosztują 246 zł.

Więcej informacji nt. bagażników bazowych Taurus CarryUp można znaleźć tutaj, a w doborze sprzętu do konkretnego modelu samochodu pomóc może specjalny konfigurator

Bagżnik można zakupić w Sklepie  CampBox

artykul ze strony producenta Taurus